Please select your page

EĞİTİMLERİMİZİ TAMAMLADIK

"Hijyenik Süt Üretiminde Kaliteye Giden Yol" Projemiz kapsamında yürüttüğümüz eğitimleri 17 Nisan Tercan'da 18 Nisan Refahiye ve merkez şubemizde olmak üzere toplam 3 farklı yerde gerçekleştirerek Erzincan'da yetiştiricilik yapan herkese ulaşmaya çalıştık. Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nde görev yapan Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Armağan HAYIRLI, Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Anabiim Dalı Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ziya Gökalp CEYLAN, Doğum ve Jinekoloji Anabillim Dalı Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Mehmet CENGİZ tarafından eğitimlerimiz verildi. Eğitimimizde Hayvanlarda Bakım ve Besleme, Üreme, Süt Hijyeni ve Sağım Kalitesi ile ilgili konular yer aldı.Eğitim veren hocalarımıza ve katılım gösteren tüm üye ve yetiştiricilerimize teşekkür ederiz.Proje kapsamında verdiğimiz bu eğitimin tüm yetiştiricilerimize faydalı olmasını dileriz.

                                         site7

                                         SİTE1

                                            site6

                                         site2

                                           site8

                                         site4

                                          site3

                                          site5

                                         SİTE 2

 

 

Faydalı Linkler

Duyurular
Haberler
Faydalı Linkler
Öneri Formu

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.


BUY ON THEMEFOREST

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×